Zadnje pretraživanoObriši sve
Nema rezultata za traženi pojam!
Izbor filtera

Mrežne kartice i adapteri

Ukupno proizvoda: 323

NFO Adapter LC MM OM4 Duplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
1,70 € 12,84 Kn

NFO Adapter LC UPC, SM, Duplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
0,93 € 7,02 Kn

NFO Adapter LC APC, SM, Duplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
0,85 € 6,42 Kn

NFO Adapter SC UPC, SM, Simplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
0,38 € 2,84 Kn

NFO Adapter SC, MM, OM4, Simplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
0,38 € 2,84 Kn

NFO Adapter SC UPC, SM, Duplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
0,68 € 5,12 Kn

NFO Adapter SC APC, SM, Duplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
0,68 € 5,12 Kn

NFO Adapter SC, MM, OM4, Duplex

  • -5% Virmanom i pouzećem
0,68 € 5,12 Kn

Sandberg USB-C Gigabit Network Adapter

  • -5% Virmanom i pouzećem
30,69 € 231,27 Kn

MikroTik 18V, 1A Power Adapter

  • -5% Virmanom i pouzećem
8,02 € 60,45 Kn

MikroTik 12V, 1A Power Adapter

  • -5% Virmanom i pouzećem
6,50 € 49,01 Kn

MikroTik 24V, 2A Power Adapter

  • -5% Virmanom i pouzećem
17,56 € 132,29 Kn

MikroTik 24V, 4A Power Adapter

  • -5% Virmanom i pouzećem
23,57 € 177,56 Kn

MikroTik 48V, 1.46A 70W Power Adapter power plug

  • -5% Virmanom i pouzećem
22,48 € 169,39 Kn

MikroTik 48V, 2A Power Adapter

  • -5% Virmanom i pouzećem
22,85 € 172,17 Kn

MikroTik 5V, 3A Power Adapter

  • -5% Virmanom i pouzećem
11,20 € 84,37 Kn
17 pages

Želite povezati više uređaja na jednu mrežu i potrebna vam je mrežna kartica? Pogledajte široku ponudu i odaberite pravu mrežnu kartice koja će zadovoljiti vaše potrebe.

Mrežne kartice rade s određenom vrstom kabela i uključuju više priključaka, najčešće je to RJ-45. Jako je važno obratiti pozornost na brzinu prenošenja podataka. U ponudi možete pronaći mrežne kartice sa brzinom i do 1000mb/s. Ukoliko tražite bežične mrežne kartice koje se povezuju preko PCMCIA, PCI ili USB utora, onda trebaš obratiti pažnju na antene. Neke kartice mogu imati integriranu antenu, dok neki mogu imati i do četiri antene.