Strujne utičnice i sklopke

Ukupno proizvoda: 42

Transmedia 2xWestern 8 8 socket Cat6

92,63 Kn cijena za plaćanje na rate
88,00 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT6 UTP 2-port surface mount box

40,39 Kn cijena za plaćanje na rate
38,37 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT5E UTP 2-port surface mount box

38,44 Kn cijena za plaćanje na rate
36,52 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT6 FTP single port surface mount box

28,71 Kn cijena za plaćanje na rate
27,27 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

TP-Link AV1300 3-port Gigabit Passthrough Powerline Starter Kit

1.030,80 Kn cijena za plaćanje na rate
979,26 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird Power cord (C13), 1.8m

14,98 Kn cijena za plaćanje na rate
14,23 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird Power cord 1,8m EU input 2 pin plug

14,37 Kn cijena za plaćanje na rate
13,65 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird Power cord (C5), VDE approved, 1,8m

22,96 Kn cijena za plaćanje na rate
21,81 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird Power cord (C7), VDE approved, 1.8 m

16,53 Kn cijena za plaćanje na rate
15,70 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird Power cord (C19), 1,8m

56,92 Kn cijena za plaćanje na rate
54,07 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird Power cord (C13), VDE approved, 3m

38,76 Kn cijena za plaćanje na rate
36,82 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird Power cord (C5), VDE approved, 3m

42,94 Kn cijena za plaćanje na rate
40,79 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline STP 2×RJ45 priključnica Cat.6A/ClassEA podžbukna, oklopljena, bijela

104,05 Kn cijena za plaćanje na rate
98,85 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT5E FTP single port surface mount box

16,83 Kn cijena za plaćanje na rate
15,99 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT5E UTP single port surface mount box

25,05 Kn cijena za plaćanje na rate
23,80 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT6 UTP single port surface mount box

16,83 Kn cijena za plaćanje na rate
15,99 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT5E FTP 2-port surface mount box

23,43 Kn cijena za plaćanje na rate
22,26 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Gembird CAT6 FTP 2-port surface mount box

26,04 Kn cijena za plaćanje na rate
24,74 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline optička keystone utičnica, LC/LC Duplex, Multimode, OM4

26,51 Kn cijena za plaćanje na rate
25,18 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline optička keystone utičnica, LC Duplex, Multimode, OM3

23,52 Kn cijena za plaćanje na rate
22,34 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem
VSC Pro+ Web Shop   Web Trgovina
Mathema d.o.o.