Strujne utičnice i sklopke

Ukupno proizvoda: 16

Roline STP 2×RJ45 priključnica Cat.6A/ClassEA podžbukna, oklopljena, bijela

101,04 Kn cijena za plaćanje na rate
95,99 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline zidna utičnica za keystone, 2 porta

31,07 Kn cijena za plaćanje na rate
29,52 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline ugradbeni zidni okvir za ugradnju Cat.5/Cat.6 utičnica

10,69 Kn cijena za plaćanje na rate
10,16 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline optička keystone utičnica, LC/LC Duplex, Multimode, OM4

25,74 Kn cijena za plaćanje na rate
24,45 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline optička keystone utičnica, LC Duplex, Multimode, OM3

22,84 Kn cijena za plaćanje na rate
21,70 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline UTP 2×RJ45 priključnica Cat.6/ClassE podžbukna, bijela

40,25 Kn cijena za plaćanje na rate
38,24 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline STP 2×RJ45 priključnica Cat.6/ClassE podžbukna, oklopljena, Ivory

55,38 Kn cijena za plaćanje na rate
52,61 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline STP 2×RJ45 priključnica Cat.6/ClassE podžbukna, oklopljena, bijela

65,09 Kn cijena za plaćanje na rate
61,84 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline STP 2×RJ45 priključnica Cat.5e/ClassD podžbukna, oklopljena, Ivory

48,47 Kn cijena za plaćanje na rate
46,05 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline STP 2×EJ45 priključnica Cat.6/ClassE nadžbukna, oklopljena, Ivory

35,26 Kn cijena za plaćanje na rate
33,50 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline STP 2×RJ45 priključnica Cat.6/ClassE nadžbukna, oklopljena, bijela

83,07 Kn cijena za plaćanje na rate
78,92 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Roline STP 2×RJ45 priključnica Cat.5e/ClassD nadžbukna, oklopljena, Ivory

22,69 Kn cijena za plaćanje na rate
21,56 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

TP-Link AV1200 Gigabit Powerline Starter Kit

568,93 Kn cijena za plaćanje na rate
540,48 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

TP-Link 600Mbps Powerline Adapter Kit with AC Pass Through

385,78 Kn cijena za plaćanje na rate
366,49 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

D-Link Mini Wi-Fi Smart Plug DSP-W218/E

223,72 Kn cijena za plaćanje na rate
212,53 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

D-Link Wi-Fi Smart Power Strip DSP-W245/E

1.039,10 Kn cijena za plaćanje na rate
987,14 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem
VSC Pro+ Web Trgovina   Otvaranje Internet Trgovine
Mathema d.o.o.