Transiveri

Ukupno proizvoda: 184

MaxLink 1.25G SFP HP optical module (SM, LC)-20km

89,87 Kn cijena za plaćanje na rate
85,38 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MikroTik 1GbE RJ45 SFP copper module

221,56 Kn cijena za plaćanje na rate
210,48 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Ubiquiti Networks 1 GbE RJ45 SFP Transceiver Module, Copper

158,02 Kn cijena za plaćanje na rate
150,12 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Ubiquiti Networks 10 GbE RJ45 SFP Transceiver Module, Copper

621,20 Kn cijena za plaćanje na rate
590,14 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MikroTik Pair of 1G SFP WDM BiDI (LC,SM)-20km fiber modules

543,02 Kn cijena za plaćanje na rate
515,87 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 1.25G SFP module, (LC,MM)-550m

63,05 Kn cijena za plaćanje na rate
59,90 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 10G SFP optical module, (LC,MM)-300m

94,59 Kn cijena za plaćanje na rate
89,86 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

ExtraLink SFP 1.25G 850nm | SFP Module | Multimode DDM, 550m, dedicated for HP ARUBA

86,21 Kn cijena za plaćanje na rate
81,90 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 1Gbps copper module, RJ-45, 100m

140,77 Kn cijena za plaćanje na rate
133,73 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 1.25G SFP optical module, WDM BiDi Tx 1550, (LC,SM)-20km

86,11 Kn cijena za plaćanje na rate
81,80 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 10G SFP optical module, WDM(BiDi) Tx1270, (LC, SM)-10km

311,75 Kn cijena za plaćanje na rate
296,16 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 10G SFP optical module, WDM(BiDi)Tx1330, (LC,SM)-10km

311,75 Kn cijena za plaćanje na rate
296,16 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Planet Industrial 100Mbps SFP (LC, MM)-2km, fiber module (-40 to 75 C)

224,35 Kn cijena za plaćanje na rate
213,13 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Planet 1G SFP (LC, MM)-2km fiber module

170,39 Kn cijena za plaćanje na rate
161,87 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

Planet 100Mbps SFP (LC, MM)-2KM fiber module

184,59 Kn cijena za plaćanje na rate
175,36 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

115,30 Kn cijena za plaćanje na rate
109,53 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

TP-Link Single Mode 1G Module LC Connector up to 10km

114,83 Kn cijena za plaćanje na rate
109,09 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

HikVision 1.25G SFP Module (MM, LC) -1km

201,47 Kn cijena za plaćanje na rate
191,40 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 1.25G SFP Optical Module (SM, LC)-3km

64,00 Kn cijena za plaćanje na rate
60,80 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem

MaxLink 10G SFP optical module, (LC,SM)-10km HP Compatible

184,09 Kn cijena za plaćanje na rate
174,89 Kn cijena za plaćanje virmanom i pouzećem
VSC Pro+ Web Trgovina   Otvaranje Web Shopa
Mathema d.o.o.