Izbor filtera

Transiveri

Ukupno proizvoda: 183

D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT

480,37 Kn cijena za plaćanje na rate
456,35 Kn jednokratno plaćanje

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

796,43 Kn cijena za plaćanje na rate
756,61 Kn jednokratno plaćanje

ExtraLink SFP 1.25G 850nm | SFP Module | Multimode DDM, 550m, dedicated for HP ARUBA

87,11 Kn cijena za plaćanje na rate
82,75 Kn jednokratno plaćanje

HikVision 1.25G SFP Module (MM, LC) -1km

203,85 Kn cijena za plaćanje na rate
193,66 Kn jednokratno plaćanje

MikroTik 10G SFP (LC,SM)-10km, 1310nm

1.062,31 Kn cijena za plaćanje na rate
1.009,19 Kn jednokratno plaćanje

MikroTik 10G SFP module (LC, MM)-300m, 850nm

460,72 Kn cijena za plaćanje na rate
437,68 Kn jednokratno plaćanje

MikroTIk 10G SFP RJ45 copper module

544,45 Kn cijena za plaćanje na rate
517,23 Kn jednokratno plaćanje

MikroTik 1G SFP (LC,SM)-20km fiber module

168,81 Kn cijena za plaćanje na rate
160,37 Kn jednokratno plaćanje

MikroTik 1G SFP (LC, MM)-550m module

132,93 Kn cijena za plaćanje na rate
126,28 Kn jednokratno plaćanje

MikroTik 1G SFP CWDM module (Dual LC,SM)-40km 1610nm DDM

271,06 Kn cijena za plaćanje na rate
257,51 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 10G SFP optical module, WDM(BiDi) Tx1270, (LC, SM)-10km

312,70 Kn cijena za plaćanje na rate
297,06 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 10G SFP optical module, (LC,SM)-10km Cisco Compatible

176,21 Kn cijena za plaćanje na rate
167,40 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 10G SFP optical module, WDM(BiDi)Tx1330, (LC,SM)-10km

312,70 Kn cijena za plaćanje na rate
297,06 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 10G SFP optical module, (LC,MM)-300m

94,87 Kn cijena za plaćanje na rate
90,13 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 1.25G SFP optical module, WDM(BiDi) Tx1310 (LC,SM)-20km

66,87 Kn cijena za plaćanje na rate
63,53 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 1.25G SFP HP optical module (SM, LC)-20km

90,10 Kn cijena za plaćanje na rate
85,59 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 1.25G SFP Optical Module (SM, LC)-3km

64,18 Kn cijena za plaćanje na rate
60,97 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 1.25G SFP optical module, WDM BiDi Tx 1550, (LC,SM)-20km

86,36 Kn cijena za plaćanje na rate
82,04 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 1.25G SFP module, (LC,MM)-550m

63,24 Kn cijena za plaćanje na rate
60,08 Kn jednokratno plaćanje

MaxLink 1Gbps copper module, RJ-45, 100m

141,22 Kn cijena za plaćanje na rate
134,16 Kn jednokratno plaćanje
VSC Pro+ Online Trgovina   Internet prodaja
Mathema d.o.o.